Práce pro pořádné chlapy! Za pořádné peníze – přes 30 tisíc!

Moravskoslezský / Nošovice

Náplň práce

Náplň práce

  • Jsi tvrďák?  Máš rád zvuk motoru a vůni novoty? Zvládneš montovat auta ve dne, v noci?
Nabízime

Rádi Vám nabídneme

  • Za tvou práci Ti nabídneme: Základní mzda 24 500 Kč (22 900 Kč základní mzda a 1 600 Kč docházkový bonus) - toto je čistě základní mzda bez příplatků a přesčasů K základní mzdě dostaneš ještě: Příplatky za odpolední a noční Nadstandardní příplatky za práci během za svátků a o víkendu Možnost dobře placených přesčasů Postupný nárůst mzdy (pro představu - průměrný plat na této pozici je přes 30 tisíc Kč) Výkonnostní odměny – ČÍM VYŠŠÍ RYCHLOST ZAŘADÍŠ, TÍM VÍC SE TO PROMÍTNE NA TVÝCH ODMĚNÁCH! Odměny 4x ročně – (4x až 12 675 Kč) – celkem tedy až 50 700 Kč ročně Čtvrtletní prémie (až 4x 6 400 Kč) 25 dnů dovolené. Kromě toho – zajištěná doprava, zvýhodněné stravování a sleva na nájem u spol. Residomo V areálu můžete ZDARMA využít fitness nebo rehabilitaci.
Požadujeme

Požadujeme

  • Stačí 5x ANO: Pracovitost – jet na plné otáčky! Šikovnost – zařazovat stále vyšší a vyšší rychlost! Orientace na výsledek – neplést si brzdu a plyn! Zodpovědnost – dotáhnout práci do posledního šroubku! Kontrolovat po sobě odvedenou práci – dívat se do zpětného zrcátka!

Máte zájem o tuto nabídku ? Stačí vyplnit následující formulář.