Vydělávejte minimálně 23 tisíc v čistém – práce ve výrobě

Moravskoslezský / Nošovice

Náplň práce

Náplň práce

  • Co vás čeká:
  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání v Nošovicích (snadný dojezd z Ostravy, Karviné, Frýdku – Místku, Třince a dalších měst).
  • Moderní a čisté prostředí (nejmodernější a technologicky nejvyspělejší hala v Moravskoslezském kraji).
  • Kvalitní zaučení – praxi nepotřebujete, zaučíme vás celému výrobnímu procesu.
  • Náplní práce je obsluha výrobního stroje, kompletace výrobků a kontrola odvedené práce.
  • Chcete si pořádně vydělat rukama? Máme pro vás nabídku práce, kterou určitě neodmítnete! Jedinečná nabídka! Začněte ještě dnes v nové práci a vydělejte si přes 23 tisíc v čistém. 8 hodinové směny, od pondělí do pátku (3 směnný provoz – střídání směn po týdnu). Volné víkendy. Muži, ženy, absolventi – zaměstnání je vhodné pro všechny.
Nabízime

Rádi Vám nabídneme

  • Atraktivní mzdu – průměrný výdělek na této pozici je přes 31 000 Kč hrubé mzdy (tj. přes 23 tisíc v čistém již v prvním roce).
  • Ale to není vše. Tuto výplatu budete mít jen 4x ročně – protože ostatní měsíce budete vydělávat ještě víc díky prémiím, bonusům a odměnám.
  • Pokud k tomu přidáte nějaký ten přesčas, budete se svou výplatní páskou spokojeni ještě víc.
  • Přesčasy i směny (odpolední a noční) jsou totiž nadstandardně placeny!
  • 25 dnů dovolené.
  • Výkonnostní a docházkové bonusy.
  • Čtvrtletní prémie.
  • 13. plat (v létě před dovolenou) a 14. plat (před Vánoci).
  • V hezké a moderní kantýně si denně můžete vybrat z několika teplých jídel!
  • Autobusy z Ostravy, Frýdku, Havířova, Karviné, Třince a dalších okolních měst jsou zajištěny!
  • Ubytování sice není dotované, ale rádi vám poradíme, kde se můžete výhodně ubytovat.
  • Každodenní péče našeho koordinátora přímo na pracovišti.
  • Zdarma posilovna nebo masáže v areálu firmy.
Požadujeme

Požadujeme

  • Zájem o dlouhodobou spolupráci. Ochotu pracovat v třísměnném provozu.

Máte zájem o tuto nabídku ? Stačí vyplnit následující formulář.